TECHNOLOGIE PRO
DETEKCI NEPOVOLENÝCH PŘEDMĚTŮ VE VĚZNICÍCH A NÁPRAVNÝCH ZAŘÍZENÍCH

Nápravná zařízení čelí každodennímu úsilí o omezení nepovolených předmětů. Prioritou číslo jedna je ochrana zaměstnanců, vězňů a veřejnosti před nebezpečnými nepovolenými předměty.

O mobilní telefony, tetovací jehly a jiné nepovolené předměty je mezi odsouzenými velký zájem. Metrasense nicméně poskytuje zaměstnancům nápravných zařízení nejnovější technologii na odhalení nepovolených předmětů a mobilních telefonů, aby bylo možné zakázané předměty lokalizovat a zabavit v jakékoli části nápravného zařízení.

44

zemí používá Cellsense/Cellsense Plus

200k+

Mobilních telefonů bylo zabaveno v USA v roce 2016

#1

poskytovatel feromagnetických detektorů ve vězeňství

DETEKTOR NEPOVOLENÝCH PŘEDMĚTŮ UVNITŘ NÁPRAVNÉHO ZAŘÍZENÍ

Do nápravných zařízení se dostávají nepovolené předměty: to je realita. Ve většině případů tato zařízení používají tradiční systém checkpointů umístěný u hlavních dveří. Nicméně velká část nepovolených předmětů se do zařízení nedostává tímto způsobem. Metrasens odhalil mezery v tradičním způsobu odhalování nepovolených předmětů a kontroly a navrhnul produkty, které lze použít přímo v zařízení a prověřit tak netradiční cesty, jakými se nepovolené předměty do nápravného zařízení dostávají.

Univerzálnost a odolnost

Použití dronů a jiné techniky k pašování nepovolených předmětů pro vězně jsou skutečnosti, kterým jsou dnes vystavena nápravná zařízení. Po získání takovýchto předmětů se vězni uchýlí někam daleko, aby je skryly. Produkty společnosti Metrasens na odhalování nepovolených předmětů a mobilních telefonů jsou navrženy tak, aby takovéto problémy vyřešily celkovou prohlídkou těla pro odhalení nepovolených předmětů obsahující kov: ty mohou být kdekoliv na těle vězně nebo v jeho tělních dutinách a v jeho věcech.

KDYKOLIV A KDEKOLIV

Neustálé přemisťování systému na odhalení nepovolených předmětů a mobilních telefonů je klíčem k zabavení nepovolených předmětů. Ty mohou být umístěné kdekoliv v jakoukoli denní či noční dobu, a tak se také musí chovat váš systém na odhalování těchto předmětů. Produkty firmy Metrasens se dají snadno umístit kamkoli v daném zařízení během velmi krátkého časového úseku.

CELLSENSE® PLUS

Cellsense® Plus obsahuje vyspělou technologii na odhalování nepovolených předmětů, která zabraňuje pašování malých i velkých předmětů. Vyzkoušejte detektor nepovolených předmětů a mobilních telefonů nové generace ještě dnes.

Více zde

Další možná použití

Nápravná zařízení

Nápravná zařízení na celém světě každý den čelí přílivu zakázaných předmětů. Více informací o tom, jak Metrasens tyto problémy řeší se dočtete níže.

Více zde

Ochrana při magnetické rezonanci

Naše bezpečnostní systémy Ferroguard® MRI chrání pacienty, personál a vybavení v místnostech s magnetickou rezonancí na celém světě před vážným poškozením zařízení kovovými předměty.

Více zde

Duševní zdraví

Ochrana a bezpečí jsou v zařízeních pečující o duševní zdraví nejvyššími prioritami. Více informací o tom, jak Metrasens reaguje na zvyšující se nároky.

Více zde

High Security

Bezpečný a spolehlivý. Naším závazkem je ochránit citlivá data. Více informací o tom, jak Metrasens pomáhá v boji za nejvyšší bezpečnost…

Více zde